×

Aerial Jooga


Aerial Jooga

Mis on Aerial Jooga?

Aerial Yoga, see on uudne ja lõbus viis praktiseerida traditsioonilist joogat. Aerial Yoga õppimine on kiire ja lõbus tegevus. Positiivseid tulemusi on võimalik saavutada kiiresti - arendab paindlikkust, lihastoonust, parandab lihaste ja kõõluste elastsust ning liikuvust. Kaob ärevus, stress ja depressioon, hakkad elust jälle rõõmu tundma!

Aerial joogas õpetame Sinule, kuidas ennast tunda hästi nii füüsiliselt, vaimselt kui ka emotsionaalselt. Aerial jooga on suurepärane võimalus panna end proovile ja õppida midagi uut!

Aerial Yoga eelised

1 - Sa tunned end ilusa ja elegantse akrobaadina. Kui Sa oled algaja, ära muretse, sest enamus poose on samad, mis Hatha joogal. Linast kiige kasutamine aitab Sul parandada venitust ja jätab mulje nagu Sa oleksid tantsinud.

2 - Jooga õhus avab Sinu jaoks uusi võimalusi joogapooside võtmiseks. Paljud meist oskavad teha silda ja plangi, aga see tuttav harjutus muutub keerulisemaks, kui jalad asuvad kiiges. See on suurepärane harjutus kõhulihaste tugevdamiseks. Alati on tore tunda end taas algajana ja jooga õhus aitab Sind.

3 - Šavasana võttes tunned end nagu kookonis! Hoopis teine tunne, kui maas Šavasana. Sa tunned end kaitstuna ja liigud aeglaselt kiige sees.

4 - Tagurpidi asanade tegemine ei ole enam probleem! Nad võivad meeldida või mitte, aga tagurpidi asanad on väga kasulikud, sest parandavad vereringet, annavad positiivseid emotsioone ja parandavad enesetunnet. Nende maas tegemine on tihti väljakutse, aga hirm kaob, kui Sa oled kiiges kinni ja sa saad tagurpidi asanadega kergelt hakkama

Aerial Yoga 10 lisaväärtust

1- Kogu keha treening
2- Tervendab seljaprobleeme
3- Arendab paindlikkust
4- Arendab mälu
5- Aitab kaasa seedimisele
6- Vananemisvastane jõud
7- Vaimselt arendav
8- Parendab tasakaalu
9- Tõstab su tuju
10- Aitab võidelda hirmude ja foobiatega

Meie Aerial Jooga kursused